Elewacje - kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć

Jak wynika z definicji, elewacja to zewnętrzna powierzchnia ściany budynku ze wszystkimi znajdującymi się na niej elementami. Powinna być więc wizytówką budynku, gdyż jest najbardziej widoczną częścią i stanowi jego lico.

 

Ale czy faktycznie tak jest?

 

Elewacja budynku to często ta część powierzchni, o której właściciele zapominają lub troszczą się o nią na samym końcu. Poniżej przedstawimy 3 fakty, o których powinieneś wiedzieć.

 

 

By elewacja naszego budynku służyła nam przez wiele lat i zwracała na siebie uwagę atrakcyjnym wizerunkiem, niezbędne jest okresowe mycie elewacji. zdjecia mycie elewacji 4 1Nasza firma Olanex, działająca na terenie Wielkopolski, oferuje profesjonalne czyszczenie elewacji wykonywane na różnych wysokościach metodą alpinistyczną. Mycie elewacji jest niezwykle istotnym elementem, gdyż okresowe czyszczenie w znaczny sposób wpływa na żywotność tynku i tym samym na jego wygląd.

 

Warto pamiętać, by przy wyborze firmy, która będzie przeprowadzała czyszczenie ścian, brać pod uwagę przede wszystkim doświadczenie w branży oraz sposób wykonywania usługi. Nasza firma istnieje na rynku od prawie 25 lat i na swoim koncie ma wiele zrealizowanych prac wysokościowych. Specjalnością naszą jest głównie malowanie elewacji i mycie elewacji, które wykonujemy na każdej wysokości bez użycia rusztowań. Technika alpinistyczna umożliwia nam ochronę czyszczonego budynku, ponieważ nie wymaga kotwienia rusztowań i tym samym nie niszczy go. Ponadto, dzięki zastosowaniu techniki linowej nasi wykwalifikowani alpiniści mają dostęp niemalże do każdej wysokości i w szybki i sprawny sposób mogą realizować swoje zlecenia.

 

Elewacja to bardzo ważny element budynku i niezwykle istotne jest, by wszelkie prace na niej wykonywane były przeprowadzone z ogromną dbałością i delikatnością. Referencje, które otrzymujemy od naszych Klientów pozwalają nam sądzić, że tak właśnie jest.

 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.