Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa to obecnie najczęściej używany i najbardziej popularny materiał, z racji tego, że jest on przede wszystkim trwały. Jest wykorzystywany zarówno w firmach, jak i w przydomowych ogródkach czy działkach. Coraz częściej z pozbruku wykonane są również chodniki, ścieżki pieszo-rowerowe. Wszelkiego rodzaju hale, place, jezdnie z pasami, podjazdy, parkingi, których nawierzchnie wykonane są z bruku, ulegają zabrudzeniom przez oleje, smary, brudne deszcze, mech i porosty itp. Sposobem na pozbycie się różnorodnych plam i nalotów jest czyszczenie kostki brukowej.

 

Nasza firma Olanex używa w tym celu specjalistycznych środków, które w połączeniu z wodą pod ciśnieniem dają zaskakujące efekty czystości.

Likwidowanie różnorodnych zabrudzeń z pozbruku warto powierzyć doświadczonej firmie, która jest w posiadaniu profesjonalnego sprzętu myjącego. Tym bardziej, że mycie kostki brukowej jest zadaniem utrudnionym, ponieważ zabrudzenia wnikają głęboko w materiał poprzez np. chodzenie po niej czy jeżdżenie samochodami.

Niezwykle ważnym aspektem jest też dobranie odpowiednich środków chemicznych, gdyż niewłaściwy dobór może trwale uszkodzić lub odbarwić kolorowe posadzki brukowe. Nie warto więc przeprowadzać mycia kostki brukowej samodzielnie, gdyż po pierwsze możemy bardziej zaszkodzić brukowi, niż mu "pomóc", po drugie brak doświadczenia może spowodować podwyższenie kosztów, ponieważ ostatecznie i tak trzeba będzie zatrudnić firmę, która się w tym specjalizuje.

 

Jeśli mielibyście Państwo jakieś pytania lub chcielibyście skorzystać z naszych usług czyszczących, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.