Mycie elewacji Poznań

Jest wiele firm, które świadczą usługi wysokościowe. Firma Olanex pochodząca z Wielkopolski, przoduje wśród nich. Umożliwia to personel, który posiada fachową wiedzę, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, a także wysokiej klasy sprzęt techniczny.

Mycie Elewacji to jedna z wielu prac wysokościowych wykonywanych przez firmę OLANEX Czytaj więcej Zobacz Video

Wśród prac zrealizowanych przez Olanex na uwagę zasługuje choćby wymiana instalacji odgromowej i naprawa komina o

Czyszczenie elewacji bez rusztowań

Elewacje budynków są szczególnie narażone na działanie takich czynników jak opady deszczu, śniegu, mróz, zadymienie, zanieczyszczone środowisko, co powoduje stopniowe pogarszanie się wyglądu materiałów, z których zostały wykonane. Sposobem na ładną, estetyczną, czystą i zadbaną elewacje jest jej umycie. Nasza oferta proponuje mycie elewacji wszelkiego typu techniką alpinistyczną, czyli bez rusztowań, a to właśnie, w zdecydowany sposób, wpływa na

Dlaczego mycie elewacji jest takie istotne?

Zmieniające się w naszym kraju pory roku, od bardzo zimnych do bardzo gorących, wywierają ogromny wpływ na wygląd elewacji budynków. Ponieważ jest ona zewnętrzną powierzchnią ściany budynków, zmuszona jest do przyjmowania wszelakich zabrudzeń. Opady deszczu, śniegu, gradu powodują przenikanie wody w głąb elewacji wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Ponadto, wilgoć stanowi idealne warunki do rozwoju grzybów, porostów, mchu i glonów. Zarówno zanieczyszczenia atmosferyczne jak i mechaniczne przyczyniają się do wyblaknięcia koloru elewacji i tym samym zabrudzenia stają się bardziej widoczne.

By móc sobie z tym poradzić, nasza firma Olanex oferuje czyszczenie elewacji. Poznań i okolice to tereny, na których wykonujemy swoje zlecenia. Mycie elewacji wykonujemy z zastosowaniem techniki alpinistycznej, która znacznie skraca czas realizacji zadania. Kluczowym atutem tej techniki jest obniżenie kosztów, ale także ochrona budynków, gdyż montaż rusztowań niestety niszczy elewację. Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe. W wyniku tego, otrzymujemy zadziwiające efekty i, co najważniejsze, zadowolenie naszych Klientów. Na potwierdzenie tego posiadamy szereg referencji.

FIRMA OLANEX

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe.