Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Elewacje - kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć

Jak wynika z definicji, elewacja to zewnętrzna powierzchnia ściany budynku ze wszystkimi znajdującymi się na niej elementami. Powinna być więc wizytówką budynku, gdyż jest najbardziej widoczną częścią i stanowi jego lico.

 

Ale czy faktycznie tak jest?

 

Elewacja budynku to często ta część powierzchni, o której właściciele zapominają lub troszczą się o nią na samym końcu. Poniżej przedstawimy 3 fakty, o których powinieneś wiedzieć.

 

 

By elewacja naszego budynku służyła nam przez wiele lat i zwracała na siebie uwagę atrakcyjnym wizerunkiem, niezbędne jest okresowe mycie elewacji. zdjecia mycie elewacji 4 1Nasza firma Olanex, działająca na terenie Wielkopolski, oferuje profesjonalne czyszczenie elewacji wykonywane na różnych wysokościach metodą alpinistyczną. Mycie elewacji jest niezwykle istotnym elementem, gdyż okresowe czyszczenie w znaczny sposób wpływa na żywotność tynku i tym samym na jego wygląd.

 

Warto pamiętać, by przy wyborze firmy, która będzie przeprowadzała czyszczenie ścian, brać pod uwagę przede wszystkim doświadczenie w branży oraz sposób wykonywania usługi. Nasza firma istnieje na rynku od prawie 25 lat i na swoim koncie ma wiele zrealizowanych prac wysokościowych. Specjalnością naszą jest głównie malowanie elewacji i mycie elewacji, które wykonujemy na każdej wysokości bez użycia rusztowań. Technika alpinistyczna umożliwia nam ochronę czyszczonego budynku, ponieważ nie wymaga kotwienia rusztowań i tym samym nie niszczy go. Ponadto, dzięki zastosowaniu techniki linowej nasi wykwalifikowani alpiniści mają dostęp niemalże do każdej wysokości i w szybki i sprawny sposób mogą realizować swoje zlecenia.

 

Elewacja to bardzo ważny element budynku i niezwykle istotne jest, by wszelkie prace na niej wykonywane były przeprowadzone z ogromną dbałością i delikatnością. Referencje, które otrzymujemy od naszych Klientów pozwalają nam sądzić, że tak właśnie jest.

 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu.

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.