Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Dlaczego mycie elewacji jest takie istotne?

Zmieniające się w naszym kraju pory roku, od bardzo zimnych do bardzo gorących, wywierają ogromny wpływ na wygląd elewacji budynków. Ponieważ jest ona zewnętrzną powierzchnią ściany budynków, zmuszona jest do przyjmowania wszelakich zabrudzeń. Opady deszczu, śniegu, gradu powodują przenikanie wody w głąb elewacji wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Ponadto, wilgoć stanowi idealne warunki do rozwoju grzybów, porostów, mchu i glonów. Zarówno zanieczyszczenia atmosferyczne jak i mechaniczne przyczyniają się do wyblaknięcia koloru elewacji i tym samym zabrudzenia stają się bardziej widoczne.

By móc sobie z tym poradzić, nasza firma Olanex oferuje czyszczenie elewacji. Poznań i okolice to tereny, na których wykonujemy swoje zlecenia. Mycie elewacji wykonujemy z zastosowaniem techniki alpinistycznej, która znacznie skraca czas realizacji zadania. Kluczowym atutem tej techniki jest obniżenie kosztów, ale także ochrona budynków, gdyż montaż rusztowań niestety niszczy elewację. Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe. W wyniku tego, otrzymujemy zadziwiające efekty i, co najważniejsze, zadowolenie naszych Klientów. Na potwierdzenie tego posiadamy szereg referencji.

FIRMA OLANEX

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące oraz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe.

 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat mycia elewacji?

Przede wszystkim to, że okresowe czyszczenie przedłuża żywotność tynku na wiele lat. Usuwanie grzybów i pleśni ma również ogromne znaczenie dla naszego zdrowia, ponieważ poprzez elewację budynków wnikają one w głąb ściany, często powodując alergie, uszkadzając lub zaburzając czynności wielu naszych organów.

Jak możesz skorzystać z naszych usług?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez email. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj. Niezwłocznie odpowiemy na wszelkie pytania i dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony.

A może w przyszłości zechcesz skorzystać także z innych świadczonych przez nas usług?

 

 

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.