Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Mycie elewacji Poznań

Jest wiele firm, które świadczą usługi wysokościowe. Firma Olanex pochodząca z Wielkopolski, przoduje wśród nich. Umożliwia to personel, który posiada fachową wiedzę, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, a także wysokiej klasy sprzęt techniczny.

Mycie Elewacji to jedna z wielu prac wysokościowych wykonywanych przez firmę OLANEX Czytaj więcej Zobacz Video

Wśród prac zrealizowanych przez Olanex na uwagę zasługuje choćby wymiana instalacji odgromowej i naprawa komina o

wysokości 208 m mieszczącego się na Elektrociepłowni Karolin w Poznaniu, rozbiórka komina o wysokości 75 m, który był własnością fabryki opon STOMIL Poznań, montaże różnego oprzyrządowania dla operatorów największych sieci komórkowych, remont trzech kominów żelbetowych na Elektrowni w Koninie. Ponadto Olanex w swojej ofercie posiada również specjalistyczne czyszczenie powierzchni przy użyciu wysokiej klasy myjek ciśnieniowych i fachowych środków chemicznych, które z jednej strony doskonale się sprawdzają przy usuwaniu zanieczyszczeń, a z drugiej są przyjazne dla środowiska, gdyż są biodegradowalne. Czyszczenie obejmuje m.in. tynki, dachy, kostki brukowe, pomniki, płyty granitowe, ściany budynków,ekrany dźwiękochłonne, wiaty przystankowe, mycie elewacji. Poznań to miasto w którym najczęściej wykonywaliśmy dotychczasowe prace. Zadania, które zostały wykonane w tej dziedzinie to m.in. czyszczenie szklanych elewacji budynku Sądu Okręgowego, wysokociśnieniowe oczyszczanie ścian z graffiti oraz mycie elewacji w wielu wielkopolskich spółdzielniach mieszkaniowych. Firma jest partnerem godnym zaufania, czego potwierdzeniem są referencje, które otrzymaliśmy od naszych kontrahentów.

Tags: mycie elewacji poznań mycie elewacji bloków dla spółdzielni mieszkaniowych mycie elewacji bloków dla wspólnot mieszkaniowych

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.