Malowanie elewacji

Mając na uwadze fakt, że elewacja powinna być wizytówką budynku, dokładamy wszelkich starań, ażeby tak się stało. Oferujemy malowanie elewacji różnego typu z zastosowaniem techniki alpinistycznej, czyli bez użycia rusztowań. Takie rozwiązanie obniża koszty i chroni budowle przed zniszczeniem. Nasi pracownicy to wykwalifikowani alpiniści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracach wysokościowych. Malowanie wykonujemy nowoczesnymi farbami elewacyjnymi, odpornymi na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania ultrafioletowego.

Więcej można dowiedzieć się tutaj.

malowanie elewacji poznan olanex 2

Malowanie elewacji - 4 wskazówki, o których trzeba pamiętać

Jak powszechnie wiadomo, elewacja budynku jest jego wizytówką.Gdy zamierzamy kupić dom, czy mieszkanie w bloku, pierwsze co przykuwa wzrok i na co zwracamy naszą uwagę jest stan elewacji. Poza tym, byśmy mogli długo cieszyć się pięknym wyglądem naszego domu czy bloku mieszkalnego, niezbędna jest troska i dbałość o wszystkie jego elementy.

 

O czym trzeba pamiętać przy malowaniu elewacji?

Po pierwsze, malowanie elewacji warto zlecić firmie, która się w tym specjalizuje. Jest to niezwykle ważne, ponieważ proces ten jest dość złożony i wykonując malowanie samodzielnie, możemy bardziej zaszkodzić naszej elewacji. Nasza firma Olanex świadczy prace wysokościowe od ponad 20 lat, możemy więc poszczycić się doświadczeniem i umiejętnością prawidłowego rozplanowania prac. W naszych zawodowym dorobku posiadamy szereg budynków, w których przeprowadzaliśmy malowanie elewacji.