Zakres usług

Firma Olanex oferuje swoim Klientom wykonywanie wszelkiego rodzaju prac wysokościowych przez wykwalifikowanych pracowników posiadających stosowne uprawnienia oraz czyszczenie różnego rodzaju nawierzchni. Jedną z usług jest czyszczenie elewacji budynków bez użycia rusztowań z wykorzystaniem myjek ciśnieniowych.


Zastosowana technika alpinistyczna chroni budynki przed zniszczeniem, które mogłoby nastąpić podczas montażu

rusztowań, gwarantuje krótszy termin realizacji zadania. Kolejną ofertą firmy jest czyszczenie tynku również techniką alpinistyczną, która w znaczący sposób wpływa na obniżenie kosztów oraz skraca czas realizacji. Mycie wykonuje się przy użyciu profesjonalnych myjek ciśnieniowych. Następnie tynk jest zabezpieczony przed wilgocią. Wśród usług wymienić należy także czyszczenie kostki brukowej z zastosowaniem myjek ciśnieniowych w połączeniu z fachowymi specyfikami, które zapewniają estetyczny i zadbany wygląd. Warto wspomnieć również o czyszczeniu dachów budynków, które wykonywane jest metodą wysokociśnieniowej wody wraz ze specjalistycznymi środkami biodegradowalnymi. Kolejną usługą z oferty firmy jest oczyszczanie ścian z graffiti, które jest trudne do usunięcia i czasochłonne. W związku z tym, często konieczne jest kilkukrotne czyszczenie przy pomocy wysokiego ciśnienia wody połączonego z odpowiednimi środkami chemicznymi. Po zmyciu graffiti możliwe jest zabezpieczenie ścian dedykowanym do tego środkiem. To tylko niektóre usługi z szerokiego wachlarza, które świadczy firma Olanex. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pozostałymi ofertami, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.