3 sposoby na perfekcyjną elewację

Jeśli chcesz, by elewacja Twojego domu, budynku, bloku czy wieżowca długo cieszyła oko swoim wyglądem, należy od czasu do czasu kompleksowo o nią zadbać.

 

Jak tego dokonać?

 

Najprościej i chyba najpewniej byłoby zlecić to zadanie firmie, która się na tym bardzo dobrze zna, gdyż brak fachowej wiedzy, doświadczenia, odpowiednich maszyn, urządzeń i materiałów może spowodować więcej szkody niż pożytku.

Nasza firma Olanex, która istnieje na rynku już wiele lat, poniżej prezentuje 3 etapy w drodze do perfekcyjnie wyglądającej elewacji.

 

Pierwszym zadaniem w trosce o zewnętrzną powierzchnię naszego budynku powinno być mycie elewacji, któremu poświęciliśmy osobne artykuły tutaj i tutaj.

zdjecia mycie elewacji 18 zdjecia malowanie elewacji 21

 

Gdy elewacja jest już czysta, to w drugim etapie powinniśmy zadbać o jej prawidłowe zabezpieczenie przez nawrotem różnorodnych zabrudzeń. Zakonserwowana ściana będzie się o wiele mnie brudziła. Po prawidłowo wykonanej impregnacji ścian, kolejne zabiegi konserwujące będzie można wykonywać znacznie rzadziej. Dlatego też warto jeszcze raz podkreślić, jak bardzo istotne jest powierzenie tego zadania fachowcom, gdyż w przeciwnym razie możemy mieć podwójny wydatek i, co gorsza, możemy nieodwracalnie zniszczyć ściany.

 

Ostatnim etapem jest malowanie elewacji, o którym więcej można przeczytać tutaj.

 

Wymienione wyżej sposoby na perfekcyjną elewację są przez nas wielokrotnie sprawdzone i przetestowane. Dzięki temu możemy dać gwarancję rzetelności i profesjonalnie wykonanej pracy przez naszych doświadczonych alpinistów. Zapewniamy, że w ten sposób przygotowana elewacja będzie Państwu służyła przez wiele wiele lat...

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.