Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Usługi alpinistyczne

Jak wynika z definicji, usługi alpinistyczne to rodzaj pracy na wysokości w podwieszeniu lub w podparciu, który wykształcił się poprzez wykorzystanie technik wspinaczkowych.

Nasza firma Olanex, posiadająca w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, ma na swoim koncie zdjecia mycie elewacji 2szereg wykonanych zleceń z wykorzystaniem tej metody. Ogromnym atutem techniki alpinistycznej jest dużo większa możliwość dotarcia do zleconego nam miejsca. Dzięki zastosowaniu techniki dostępu linowego, nasi pracownicy mogą swobodnie wykonywać swoje zadania, gdyż ich ruch nie jest mocno ograniczony. Kolejnym argumentem przemawiającym za wykorzystywaniem technik alpinistycznych jest obniżenie kosztów i czasu potrzebnego na realizację zadania.

Naszą specjalizacją jest między innymi: czyszczenie i malowanie elewacji, montaż anten na kominach, rozbiórka kominów, remont wież p-poż, mycie dachów. Pobiedziska, Kostrzyn Wlkp, Poznań i inne miejscowości województwa wielkopolskiego to główne tereny działalności firmy. 

zdjecia mycie kostki brukowej 3

Oprócz prac wysokościowych, wykonujemy również usługi naziemne, wykorzystując myjki wysokociśnieniowe. Nadzorowaliśmy i wykonaliśmy między innymi takie zlecenia jak: mycie torów kolejowych w Poznaniu, mycie kostki brukowej w Pobiedziskach, czyszczenie pozbruku na terenie Stadionu Lech Poznań, ale także mycie dachów w Pobiedziskach, wymiana instalacji odgromoweji, naprawa 208-metrowego komina centralnego Elektrociepłowni w Poznaniu i wiele innych. Nasze działania poparte są licznymi referencjami, dzięki którym uchodzimy za firmę godną zaufania, którą cechuje terminowość, dobra organizacja pracy, solidność oraz umiejętność współpracy.

ZAPRASZAMY!!!

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.