Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Renowacje - czyszczenie dachów, mycie kostki brukowej…

Obiekty budowlane są szczególnie narażone na różne szkodliwe czynniki, dlatego tak istotna jest dbałość o dobry stan budynków. Modernizacje budynku są zdjecia mycie dachow 3potrzebne, aby obiekt nie stracił swojej atrakcyjności i - co ważniejsze - był bezpieczny w użytkowaniu. Nawet najlepszy projekt i najsolidniej zbudowany obiekt nie uchroni się przed zębem czasu. Bez koniecznych napraw, renowacji i unowocześnień jest wielce prawdopodobne, że nawet najpiękniejszy obiekt prędzej czy później zmieni się w ruinę. Zniszczona kostka brukowa, brudne nieszczelne dachy, zaniedbana elewacja... To poważne problemy, które powodują nie tylko obniżenie wartości nieruchomości,ale także wyraźnie zagrażają bezpieczeństwu.

 

Nasza firma Olanex, specjalizująca się głównie w pracach wysokościowych, w swoim szerokim zakresie usług oferuje m.in. czyszczenie dachów. Poznań i okolice to teren naszej działalności.

 

 

Wykorzystujemy myjki wysokociśnieniowe, które, razem z biodegradowalnymi środkami chemicznymi, dają zaskakujące efekty. Naszym głównym celem jest przywrócenie budynkowi jego dawnej świetności. Dlatego też wykonujemy szereg prac, związanych również z myciem i malowaniem elewacji. Nie uszkadzamy tynku, gdyż stosujemy metodę alpinistyczną, która nie wymaga kotwienia rusztowań. Właścicielom budynków często chodzi po prostu o to, aby budynek odzyskał swoją dawną funkcjonalność. Z tego powodu decydują się na szereg zmian.Gdy już zadowoleni są z renowacji budynku, następnie chcą, by teren gozdjecia mycie kostki brukowej 3 otaczający również był zadbany.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy także mycie kostki brukowej. W Swarzędzu, mieszczącym się kilkanaście kilometrów od Poznania, wiele posesji posiada pozbruk, ponieważ jest efektowny, trwały i łatwy w utrzymaniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie skontaktuj się z nami: tel. 601 567 190. Gwarantujemy dokładność, terminowość i profesjonalizm.

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.