Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - Prace elewacyjne Olanex

czyszczenie elewacji poznań

Odśwież swój dom - mycie dachów, czyszczenie elewacji

Wymarzone mieszkanie czy dom, to cel, do którego nieustannie dąży każdy człowiek. Projektując, budując, malując, wyposażając ludzie tworzą własną oazę spokoju. Miejsce, do którego chętnie wracają z pracy, w którym się relaksują i czują bezpieczni. Zadbany dom daje dużo satysfakcji i wielkie uczucie spełnienia.

Ale by móc cieszyć się pięknym wyglądem naszego domu zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz, niezbędna jest troska i dbałość. W przeciwnym wypadku, nawet najlepiej zaprojektowany i wybudowany dom ulegnie zniszczeniu.

 

 

Ażeby temu zapobiec, ze swoją ofertą przychodzi do Państwa firma Olanex. Zajmujemy się m.in. pracami wysokościowymi, stosując metodę alpinistyczną. Metoda ta umożliwia dotarcie do najbardziej trudnych miejsc bez rozstawiania rusztowań. Ponadto, dzięki zastosowaniu tej techniki, zaoszczędzamy nie tylko czas naszym kontrahentom, ale również pieniądze, gdyż jest to rodzaj pracy zdecydowanie tańszy. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych alpinistów z wieloletnim doświadczeniem w pracach na wysokości.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje m.in. czyszczenie elewacji. Kostrzyn, Paczkowo, Pobiedziska, Gniezno, Poznań to miasta, w których najczęściej działamy. Zajmując się myciem elewacji, niezwykle istotnym czynnikiem jest dobór odpowiedniego sposobu czyszczenia. Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie ułatwia nam podjęcie prawidłowej i słusznej decyzji. Zastosowanie sprzętu wysokociśnieniowego i odpowiednich środków chemicznych przynosi zadowolenie naszym Klientom, ale także nam.

 

Gdy chcemy, by nasz budynek był zadbany nie można pominąć również dachu. By mógł nam służyć jak najdłużej powinien być przede wszystkim szczelny, ale równie ważna jest jego czystość, gdyż zabrudzenia czy to mechaniczne czy biologiczne z czasem powodują jego uszkodzenie. Dlatego też, działając kompleksowo, wykonujemy także mycie dachów. W Kostrzynie, Poznaniu, Koninie, Wałczu, Rogoźnie można zobaczyć efekty naszych prac.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do przekonania się, że jesteśmy profesjonalistami, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za zadania, które realizują.

Certyfikat STO

Współpraca

Kontakt

Olanex
Janusz Smoczyński i Tomasz Smoczyński
ul. Dworcowa 24
62-006 Kobylnica
tel. 603 508 707
tel. 601 567 190
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.